HOTELL

HOTELL

Sophia nimi ja logo

Hotelli nimi Sophia [σοφία] tähendab kreeka keeles tarkust. Nimi on inspireeritud hotelli kiirelt arenevast lähipiirkonnast, kus teadus- ja arendustegevus on igapäevasteks märksõnadeks. Tartu Ülikooli Kliinikum koos suuremate õppehoonetega asub lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Hotelli logo kujunduses on ühendatud SOPHIA kreekakeelne transkriptsioon ning hotelli asukohaga seostuv ringtee, mis on heaks sõlmpunktiks lähimate suurlinnade vahel.

HOTELL SOPHIA

Hotell targale inimesele
Hotell Sophia on loodud soovist ühendada suurepärane hotellikogemus ja hea hind. Eesmärk on pakkuda külastajatele enamat kui lihtsalt majutust, olgu tegemist puhkuse-, äri- või konverentsireisiga. Seetõttu oleme koondanud innovaatilised ideed ja mõtted, mis on inspireeritud nutikast ja aktiivsest elustiilist.

Hotell Sophia toad on ruumikad ja kaasaegsed. Siseviimistlusel on kasutatud looduslikke ja allergiavabasid materjale. Check in kell 15:00, check out kell 12:00.

Hotelli asukoht on heaks sõlmpunktiks erinevate Eesti linnade vahel ning muudab hotelli autoga saabuvatele külastajatele kergesti ligipääsetavaks, pakkudes tasuta parkimisvõimalust.

Soovi korral on külastajatel võimalus käia kinos, uisutamas, seikluspargis, ilusalongis ja poodlemas Lõuna- Eesti suurimas kaubandus- ja vabaajakeskuses – Lõunakeskus. Külastajate mugavuseks on hotell ühendatud ostukeskusega, tänu millele on kõik teenused majasiseselt kättesaadavad.

Hoone kõrvalt alguse saavad kergliiklusteed sobivad kilomeetrite pikkuseks jalgrattasõiduks ning hotellist 800 meetri kaugusel asuv Sanatooriumi parkmetsa terviserada on ideaalne koht hommikusteks ning õhtusteks jalutuskäikudeks või jooksudeks. Jõusaali- ning grupitreeningute võimalus avaneb Lõunakeskuses asuvas spordiklubis.

Hotellil on kaks konverentsisaali – Põhja ja Lõuna saal. Ruumid on suurepärased selleks, et pidada tähtsaid koosviibimisi või tuliseid debatte, põnevaid arutelusid või harivaid koolitusi.

Michelini soovitusega restoran Fii pakub kõigile külastajatele hõrke roogasid, ühendades visuaalse atraktiivsuse ja põnevad maitsed.